Υποβολή Έκθεσης Λειτουργίας Τάξεων Υποδοχής ΖΕΠ έως τις 25-06-2024
Υποβολή Έκθεσης Λειτουργίας Τάξεων Υποδοχής ΖΕΠ έως τις 25-06-2024
Οι Διευθυντές/-ντριες των σχολικών μονάδων οφείλουν να υποβάλλουν στους οικείους Συμβούλους Εκπαίδευσης τις εκθέσεις που αφορούν στη λειτουργία των Τάξεων Υποδοχής ΖΕΠ
«Υποβολή έκθεσης»
Παρακαλούνται οι Διευθυντές/-ντριες των σχολικών μονάδων όπως προβούν στις απαραίτητες ενέργειες προκειμένου να υποβάλουν στους οικείους Συμβούλους Εκπαίδευσης τις εκθέσεις που αφορούν στη λειτουργία των ΤΥ ΖΕΠ για το σχολικό έτος 2023-2024 (ΦΕΚ 1403Β΄).
Οι Περιφερειακοί Διευθυντές Εκπαίδευσης παρακαλούνται, έως τις 25-06-2024, να υποβάλουν ηλεκτρονικά την τελική έκθεση λειτουργίας των Τ.Υ. ΖΕΠ στην Διεύθυνση Σπουδών, Προγραμμάτων και Οργάνωσης Π.Ε. ([email protected]).
Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΟΥΔΗ