Άρης / “Μεγαλώνουμε τα παιδιά μας για να γίνουν Σέρχιο Αραούχο. Άλκη ζεις”.
Ο Σέρχιο Αραούχο ήταν κεντρικό πρόσωπο στη φιέστα της ΑΕΚ, καθώς ως αρχηγός της ομάδας, σήκωσε πρώτος το τρόπαιο του πρωταθλήματος στον ουρανό της Νέας Φιλαδέλφειας.
Ο Σέρχιο Αραούχο… είχε μαζί του τον Άλκη Καμπανό και στη φιέστα τίτλου της ΑΕΚ.
Ελευθερία του Τύπου: Στον πάτο της Ε.Ε. – Στην 108η θέση παγκοσμίως η Ελλάδα!
Ο επιθετικός της Ένωσης επέλεξε να βγει στον αγωνιστικό χώρο για τη φιέστα φορώντας πάνω του το περιβραχιόνιο με το “Α”, το οποίο έχει αφιερώσει στη μνήμη του Άλκη Καμπανού.
Με δημοσίευση στα social media ο Ερασιτέχνης Άρης αποθέωσε τον Αργεντινό επιθετικό της Ένωσης δημοσιεύοντας μία φωτογραφία του και γράφοντας: “Μεγαλώνουμε τα παιδιά μας για να γίνουν Σέρχιο Αραούχο. Άλκη ζεις”.
Νέος οδηγός ασφάλειας των παιδιών στο Netflix για γονείς!!