Τοποθέτηση Συμβούλων Εκπαίδευσης E’ και ΣΤ’ Περιφερειακού Συμβουλίου Επιλογής Σ.Ε.
Ανακοινώνονται α) η απόφαση τοποθέτησης των Συμβούλων Εκπαίδευσης αρμοδιότητας του E’ και ΣΤ’ Περιφερειακού Συμβουλίου Επιλογής Σ.Ε. (Περιφερειακές Διευθύνσεις Εκπαίδευσης Ανατ. Μακεδονίας-Θράκης, Δυτικής Μακεδονίας, Ηπείρου, Ιονίων Νήσων και Κεντρικής Μακεδονίας) και β) η Διαπιστωτική Απόφαση «Διαπίστωση της λήξης της θητείας ή της παύσης άσκησης των αρμοδιοτήτων των Συντονιστών Εκπαιδευτικού Έργου»
Οι τοποθετούμενοι Σύμβουλοι Εκπαίδευσης καλούνται να αναλάβουν υπηρεσία έως και την Παρασκευή, 3 Μαρτίου 2023
1. 171 Απόφαση τοποθέτησης Ε’ και ΣΤ” ΠΣΕ εδώ
2. 17b Διαπιστωτική Απόφαση τοποθέτησης Ε’ και ΣΤ’ ΠΣΕ εδώ
ΥΠ.ΕΣ: Eγκύκλιος για τον προγραμματισμό προσλήψεων στο δημόσιο 2024 – 2027