ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ Δ.Σ .ΤΟΥ ΣΕΕΠΕΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Την Τετάρτη 28-9-2022 πραγματοποιήθηκε ανασύσταση του Δ.Σ. του συλλόγου , μετά από την αποχώρηση του Σεραφείμ Λάππα και της Μαρίας Αντίοχου – Μαυραντώνη σύμφωνα με το άρθρο 14 του καταστατικού λόγω απόσπασης σε άλλη περιφέρεια του πρώτου και λόγω πρόσληψης σε άλλη περιφέρεια της δεύτερης .
Η ανασύσταση έγινε μετά από μυστική ψηφοφορία όπως αναφέρει το καταστατικό του Δ.Σ. και με απόλυτη ομοφωνία έγινε η εκλογή του Δ.Σ. όπως αναφέρει το άρθρο 15 του καταστατικού .
Συγκεκριμένα η σύνθεση του ΔΣ έχει ως εξής: Πρόεδρος:
Κλωνή Παναγιώτα(Τότα)
Αντιπρόεδρος: Μέρδη Κατερίνα Γενική
Γραμματέας: Λιβιτσάνου Σταυρούλα (Λώρη)
Ειδικός Γραμματέας: Μπάτσικα Αναστασία (Τασούλα)
Ταμίας: Αλεξανδράτου Βενετία
Μέλος: Ξένου Αντιγόνη
Μέλος: Ζαφειροπούλου Σωτηρούλα