ΙΕΠ – Αξιολόγηση / Ανατροφοδότηση σχολικών μονάδων από τους Συμβούλους Εκπαίδευσης
ΙΕΠ – Αξιολόγηση / Ανατροφοδότηση σχολικών μονάδων από τους Συμβούλους Εκπαίδευσης
- Το πεδίο ανατροφοδότησης παραμένει ενεργό έως 30 Μαΐου, παράλληλα με τα πεδία υλοποίησης και αποτίμησης δράσεων.
- Σύμβουλοι Εκπαίδευσης (Σ.Ε.) δύναται να υποβάλλουν και να επικαιροποιούν σχόλια.
Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σας ενημερώνουμε ότι, για την καλύτερη διαχείριση και αξιοποίηση των ανατροφοδοτικών σχολίων των Σ.Ε., το πεδίο ανατροφοδότησης θα παραμείνει ενεργό παράλληλα με τα πεδία Υλοποίησης και Αποτίμησης των Δράσεων των σχολείων (έως 30 Μαΐου). Ως εκ τούτου, οι Σ.Ε. έχουν τη δυνατότητα να υποβάλλουν και να επικαιροποιούν τα σχόλιά τους και τα σχολεία να ενημερώνονται παράλληλα. Παρακαλείσθε για την έγκαιρη ανατροφοδότηση των σχολείων ευθύνης σας με σκοπό την υποστήριξη της αποτελεσματικής υλοποίησης των δράσεών τους.