Κοινή Παράσταση Διαμαρτυρίας των ΕΛΜΕ της Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ στη Διεύθυνση Εκπαίδευσης – Παρασκευή 5/5, 13:00
Όπως διαβάζουμε στην κοινή ανακοίνωση των Α, Β, Γ ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής: ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΘΕΝΤΕΣ ΤΟΥ 2020 στη ΔΙΔΕ Γ΄ Αθήνας ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ! Οι ΕΛΜΕ της Γ Αθήνας καλούν τους εκπαιδευτικούς σύσσωμους να συνεχίσουν τον αγώνα ενάντια στην ατομική αξιολόγηση και καλούν στην παράσταση διαμαρτυρίας την Παρασκευή 5 Μάη στη ΔΙΔΕ! Δείτε αναλυτικά: