«Διαχείριση κρίσεων στους σχολικούς οργανισμούς» – Eπιμορφωτικό υλικό από την Ένωση Δ/ντων-Δ/ντριων 2022-23
Αγαπητά μέλη,
Σας στέλνουμε συνημμένως επιμορφωτικό υλικό της εισηγήτριας κ. Χατζηπαναγιώτου Παρασκευής για το 4ο σεμινάριο του 7ου Επιμορφωτικού Κύκλου 2022-2023 της Ένωσής μας, με θέμα: «Διαχείριση κρίσεων στους σχολικούς οργανισμούς», για ενημέρωσή σας.
Καλή μελέτη!
Ραντεβού στο επόμενο σεμινάριό μας που θα είναι διαδικτυακό.
Να είστε πάντα καλά
Το ΔΣ
….
….