Περιφερειακό Φεστιβάλ Ειδικής Αγωγής: Αποδοχή-Ισότιμη Συμμετοχή-Συμπερίληψη
Του Συλλόγου Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού Ειδικής Αγωγής Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας
Σας ανακοινώνουμε τη διεξαγωγή του Περιφερειακού Φεστιβάλ Ειδικής Αγωγής από το Σύλλογό μας, σε συνεργασία με φορείς της πόλης μας, αλλά και της γεωγραφικής ενότητας της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας, όπως φαίνονται στη συνημμένη Αφίσα και Πρόγραμμα.
Σας περιμένουμε όλες και όλους εκεί, για να τιμήσουμε όλοι μαζί την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία (ΑμεΑ) και να ενώσουμε τις φωνές μας για τα δικαιώματα των ΑμεΑ, αλλά και να καταστήσουμε σαφές προς πάσα κατεύθυνση τη σημασία και το έργο που επιτελεί ο κλάδος μας (ΕΕΠ και ΕΒΠ) και την ανάγκη δημιουργίας ακόμη περισσοτέρων μονίμων θέσεων εργασίας.
![Περιφερειακό Φεστιβάλ Ειδικής Αγωγής: Αποδοχή-Ισότιμη Συμμετοχή-Συμπερίληψη 2 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ](https://e-wall.net/wp-content/uploads/2022/11/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΦΕΣΤΙΒΑΛ-ΕΙΔΙΚΗΣ-ΑΓΩΓΗΣ.jpg)
Με εκτίμηση
ΣΕΕΠΕΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ