ΔΟΕ: Ανοιχτή επιστολή προς τους γονείς!! Τα συμφέροντα και οι αγωνίες μας είναι κοινά! Εμείς, οι πολλοί, έχουμε τον νου μας στο παιδί! Ας δώσουμε ένα «μάθημα» στους λίγους που υπονομεύουν το μέλλον του!
ΔΟΕ: Ανοιχτή επιστολή προς τους γονείς!! Τα συμφέροντα και οι αγωνίες μας είναι κοινά! Εμείς, οι πολλοί, έχουμε τον νου μας στο παιδί! Ας δώσουμε ένα «μάθημα» στους λίγους που υπονομεύουν το μέλλον του!