ANAΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ ΠΟΣΕΕΠΕΑ
Στην Αθήνα, σήμερα, Σάββατο 06 Αυγούστου 2022 και ώρα 10:00, έπειτα από πρόσκληση του προέδρου , πραγματοποιήθηκε διαδικτυακή συνεδρίαση με σκοπό την ανασυγκρότηση του Διοικητικού Συμβουλίου της ΠΟΣΕΕΠΕΑ, μετά από την παραίτηση του Καρκατζούνη Λουκά, όπου συμμετείχαν οι: Βουλιώτης Χρήστος, Γκούθας Ιωάννης, Μαρτίνη Αντιγόνη, Βαρνά Γεωργία , Λάππας Σεραφείμ ( Μάκης) , Καστρίτη Σεμίνα και Τσαγρή Λένα.
Αφού διαπιστώθηκε απαρτία κρίθηκε έγκυρη η συνεδρίαση οπότε και έγινε ψηφοφορία μεταξύ των μελών και το νέο διοικητικό συμβούλιο συγκροτήθηκε σε Σώμα ως εξής:
Πρόεδρος: Βουλιώτης Χρήστος Αντιπρόεδρος: Γκούθας Ιωάννης Γενικός Γραμματέας: Μαρτίνη Αντιγόνη Ειδικός Γραμματέας: Λάππας Σεραφείμ ( Μάκης ) Ταμίας: Βαρνά Γεωργία Οργανωτικός Γραμματέας: Καστρίτη Σεμίνα Αρμόδιος Τύπου & Δημοσίων Σχέσεων: Τσαγρή Λένα
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (Π.Ο.Σ.Ε.Ε.Π.Ε.Α.)
Πανεπιστημίου 59, 4ος όρ., Τ.Κ. 105 64, Αθήνα, e-mail: [email protected] ιστολόγιο: www.poseepea.blogspot.gr Αριθμ.Πρωτ.: 29 Ημερομηνία: Αθήνα, 06/08/2022